O nás - Svatební pobyty pro dva


Naše společnost se specializuje na víkendové pobyty v ČR, které svým klientům nabízí již více než čtrnáct let. Jelikož romantické pobyty pro dva pravidelně patří mezi vhodné dárky pro novomanžele, rozhodli jsme se připravit ucelenou nabídku se svatebními pobyty. Pokud zvolíte pobytový balíček z naší nabídky, tak se obdarovaní budou moci těšit nejen na kvalitní ubytování a zajímavý program, ale i na pestré relaxační a romantické vyžití během celého pobytu. Čekají je svatební pobyty na zámcích, v luxusních hotelech, ve wellness resortech či na netradičních místech ideálních pro svatební cestu. Během svatebních pobytů zažijí obdarovaní romantické chvíle při projížďce kočárem, privátním pronájmu wellness centra, degustační romantické večeři či třeba při privátním hudebním koncertu. Rádi jim splníme jakékoliv přání.

Ceny u našich svatebních balíčků jsou vždy finální za pobyt pro dvě osoby včetně doplňkového programu. Takže nemusíte mít obavy, že budete Vy nebo obdarovaný ještě něco doplácet. Žádné finty tipu cena od či cena za osobu u nás nenajdete.

Naše pobyty jsou vhodným dárkem nejen k svatbě, ale třeba i k výročí svatby a proto celý balíček zasíláme připravený přímo k předání obdarovaným. Součástí balíčku je certifikát společně s veškerými informacemi ke zvolenému pobytu.

Samozřejmě můžete ponechat výběr pobytu i na novomanžele, což je dlouhodobě nejoblíbenější varianta a k tomu slouží Volný poukaz, který nabízíme v různých hodnotách.

Co se týče termínu svatebního pobytu, zde poskytujeme buďto variantu s přímou volbou datumu nebo poukaz bez stanoveného termínu s možností využít pobyt kdykoliv během 6 měsíců.
Pobytový balíček Vám jsme schopni doručit emailem už do 10 minut po objednávce pokud potřebujete dárek na poslední chvíli, v tištěné formě kurýrem do druhého dne. Bližší informace k doručení a způsobům platby naleznete v sekci Objednávka.

Naše služby jsou důkladně prověřeny mnoha spokojenými zákazníky, jsme členem Středočeské Hospodářské Komory, spolupracujeme s Českou centrálou cestovního ruchu a náš partnerský web obsadil v prestižní soutěži o Živnostníka roku ve Středočeském kraji výborné třetí místo. Portál patří i do skupiny Víkendové pobyty snů, která sdružuje přes 20 spolehlivých webů se zaměřením na pobytové balíčky a která patří mezi významné online prodejce pobytů na našem trhu.

Pokud byste měli jakékoliv dotazy k jednotlivým svatebním pobytům nebo ke způsobu objednávky neváhejte nás prosím kdykoliv kontaktovat. Budeme se těšit, že i Vás nebo Vaše blízké vyšleme na vydařenou svatební cestu!

Váš tým Svatebni-pobyty.cz