D5 Pohádkový svatební víkend pro dva - Náchodsko

Pohádkový wellness víkend vás zavede do oblíbeného wellness hotelu a nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, pestrý relaxační program a ideální lokalitu na zajímavé výlety.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Pohádkový wellness víkend v Náchodě: tentokrát vás vypravíme do wellness hotelu na okraji Náchoda, kde si užijete víkend plný relaxace. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi - snídaně i večeře budou připraveny formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

A lahodnou stravu doplní i slíbená porce relaxace. Společně budete relaxovat během privátního pronájmu whirpoolu, který bude pouze pro vás připraven na každý den pobytu i při příjemném prohřátí těla během relaxace v infrakabině. K tomu navíc přidáme jednorázový vstup do hotelového bazénu též pouze pro vás dva.

K Pohádkovému wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Pohádkový wellness víkend je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár - 2 400 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a květina pro dámu na pokoji - 699 Kč, 3) Balíček Pohádka pro dva - společná aromatická koupel následovaná privátním pronájem sauny - 1 490 Kč, 4) Whirpool plus - hodinový pronájem whirpoolu a wellness pro pár včetně sektu (nad rámec balíčku) - 1 000 Kč, 5) Balíček Relax pro dámu - klasická masáž zádové sestavy doplněná o regenerační zábal a prohřátí v infrasauně pro dámu - 1 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje nedávno otevřeného wellness hotelu Vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Můžete se těšit na pokoj zařízený vkusným nábytkem v moderním zámeckém stylu. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD - TV, psací stůl s taburetkou, telefon s přímou volbou a připojení k internetu.

Stravování
Během Pohádkového wellness víkendu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou teplých a studených buffetových stolů v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru.

Lokalita wellness víkendu
hotel se nachází na okraji Náchoda a ke ideálním výchozím bodem na zajímavé výlety po okolí

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní

Pohádkový wellness víkend je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen. Bodová hodnota: 304

cena: 6999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]