D7 Prodloužený víkend pro novomanžele u Adršpachu

Prožijte vydařené čtyři dny v oblíbeném hotelu u Náchoda. Mimo kvalitního ubytování, láhodné polopenze a každodenní relaxace v bazénu jistě využijete i ideální lokality na zajímavé výlety a navštívíte třeba Adršpašsko-teplické skály.

Zde je kompletní program pobytového balíčku Prodloužený víkend u Adršpachu: tentokrát vás vypravíme do wellness hotelu, kde si užijete prodloužený čtyřdenní pobyt. Během pobytu si vychutnáte polopenzi - snídaně formou švédských stolů doplní každý večer večeře výběrem z menu nebo rautovými stoly v hotelové restauraci.

Dále nechybí ani relaxace v podobě privátního pronájmu hotelového bazénu na každý den pobytu. Pro putování po Adršpachských skal obdržíte na hotelu informační materiály s tipy na výlety. Zajímavých míst je v tomto koutu naší vlasti více než dost takže vás jistě čekají vydařené čtyři dny.

K Prodlouženému víkendu lze doobjednat
K pobytu Prodloužený víkend u Adršpachu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly pro pár - 2 400 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu s občerstvením a květina pro dámu na pokoji - 699 Kč, 3) Balíček Pohádka pro dva - společná aromatická koupel v hydromasážní vaně s privátní relaxací ve finské sauně - 1 290 Kč, 4) Privátní whirpool - hodinový pronájem whirpoolu pro pár včetně sektu - 899 Kč, 5) Balíček Relax pro dámu - klasická relaxační masáž doplněná o regenerační zábal éterickým olejem - 1 950 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje wellness hotelu vám poskytnou velice kvalitní ubytování. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD - TV, psací stůl s taburetkou, telefon a pevné připojení k internetu.

Stravování
Během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi. Můžete se těšit na snídaně formou teplých a studených buffetových stolů a na večeře formou výběru z menu nebo buffe v hotelové restauraci. Útulná restaurace v rustikálním stylu vám nabídne nejen vybrané pochutiny, ale i svou jedinečnou atmosféru. K dispozici Vám bude též hotelový lobby bar, který poskytuje servis studené kuchyně s nabídkou vynikající italské kávy a domácích dezertů od hotelového cukráře.

Lokalita wellness víkendu
Královehradecký kraj - Náchod

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází ve výborné lokalitě na zajímavé výlety. Z mnoha možností vybíráme například Adršpašsko - teplické skály, stolovou horu Ostaš, Babiččino údolí v Ratibořicích, ZOO a Safari ve Dvoře Králová, zámek Kuks, skalní město Broumovské stěny, renesanční zámek Opočno, historický Náchod či vyhlášené polské lázně Kudowa Zdroj.

Ostatní

Prodloužený víkend v Adršpachu je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné čtyři dny a tři noci) nebo na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč). Přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty. Hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty i bezbariérovým přístupem. Domácí zvířata mají vstup povolen. Bodová hodnota: 344

cena: 8599,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]