G8 Pobyt pro novomanžele v termálech Sliač

Wellness víkend vás zavede do slovenských termálních lázní Sliač a nabídne vám ubytování v moderním wellness hotelu, lahodnou stravu formou švédských stolů, relaxační masáže, regenerační zábaly a hlavně neomezené užívání hotelových termálních i klasických bazénů, saun a dalších wellness služeb.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v termálních lázních Sliač: můžete se těšit na relaxační pobyt, který vás zavede do luxusního spa resortu na úpatí Kremnických vrchů. Tato oblast je známá a intenzivně využívaná zejména kvůli léčivým účinkům zde vyvěrajících pramenů, které plní i termální bazény wellness hotelu.

Mimo ubytování v komfortně vybavených pokojích a lahodné polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře formou teplého a studeného bufetu nebo a la carte) vás čeká bohatý program se zaměřením na relaxaci. Součástí balíčku je all inclusive vstup do všech hotelových wellness prostor tzn. bude vám neomezeně k dispozici: velký termální bazén, termální bazén s tryskami, venkovní bazén s lehátky (květen - říjen), jacuzzi, tepidárium, ledopád, sauna, pára, infrasauna, fitness a termál bar. K tomu je pro každého z páru připravena klasická relaxační masáž a regenerační rašelinový zábal.

K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač lze doobjednat
K Wellness víkendu v termálních lázních Sliač je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a neomezeného vstupu do bazénů, termálů a saun pro pár - 5 000 Kč, 2) Balíček Relax Sliač - pro dámu originální celotělový peeling z výtažků z oliv, pro pána masáž hot stones zádové sestavy - 2 600 Kč, 3) Balíček masáží - pro dámu relaxační masáž a pedikúra, pro pána regenerační masáž zádové sestavy - 2 600 Kč, 4) Balíček Fit - pro dámu zkrášlující zábal z mořských řas, pro pána masáž lávovými kameny - 2 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pobyt Wellness víkend v termálních lázních vám nabídne ubytování ve stylových pokojích hotelu 4* kategorie. Součástí každého pokoje je koupelna, sociální zařízení, připojení k internetu, TV se SAT, rádio, telefon, lednička, minibar, trezor a župan. Většina pokojů má i balkón. V případě zájmu neni problém na pokoj přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Součástí wellness víkendu je polopenze. Můžete se těšit na snídaně formou švédských stolů a lahodné večere též formou bufetu nebo a la carte. Hotelová restaurace vám nabídne nápaditou kuchyň se zaměřením na tradiční jídla, těstoviny, zdravou výživu, ale i speciality ze zvěřiny nebo jehněčího masa. V letním období je možné posedět na venkovní terase. Pro milovníky slovenských jídel a specialit připravovaných na grilu je k dispozici tradiční Koliba. V Kolibě jsou připraveny lahodné steaky na kameni, grilované speciality, páteční a sobotní večer zde zpříjemňuje živá hudba. Na posezení při dobré kávě, čaji nebo míchaných nápojích je nejlepší zajít do hotelové kavárny.

Lokalita pobytu v termálních lázních
termální lázně Sliač (nedaleko Zvolena - cca 2 hodiny od hranic s ČR)

Zajímavosti okolí
Lázně Sliač leží v horském prostředí západní části Zvolenské kotliny, na úpatí Slovenského Rudohoří. Kromě bohatého vyžití přímo v areálu lázní Sliač je možné se seznámit i s okolními zajímavostmi jako jsou historická města Kremnica, Banská Štiavnica či Zvolen nebo se vypravit na výlet do Nízkých či Vysokých Tater.

Ostatní

Pobyt Wellness víkend v termálních lázních Sliač je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc s kompletním wellness vyžitím a polopenzí činí 5 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi. Hotel poskytuje bezbariérový přistup i bezbariérový pokoj. Bodová hodnota: 520

cena: 12999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]