A15 Svatební relax víkend v Hluboké nad Vltavou

Pokud sháníte romantický víkend doplněný o relaxaci tak Vám tento balíček v Hluboké nad Vltavou můžeme vřele doporučit. Nabídne Vám ubytování v hotelu 4* standardu, lahodnou stravu, relaxační procedury a to vše v jedné z našich nejvyhledávanějších destinací.

Zde je kompletní program pobytu Relax víkend pro dva: jak již úvod napověděl tentokrát Vás vypravíme do Hluboké nad Vltavou. Můžete se těšit na ubytování v oblíbeném hotelu standardu 4*, který obklopen parkem a rybníky splňuje veškeré požadavky na skutečnou jihočeskou idylu. Během pobytu si vychutnáte snídaně formou bufetových stolůromantickou večeři pro pár při svíčkách v hotelové restauraci. Romanticko - relaxační chvíle Vás jistě čekají během privátního pronájmu whirpoolu, který si užijete včetně láhve sektu. Pro dámu jsme dále do balíčku připravili beauty program obsahující aromatickou masáž a pedikúru a pro pána zase klasickou relaxační masáž zádové sestavy.

Dále se během pobytu jistě neopomenete seznámit s pohádkovým zámkem a přilehlými zámeckými zahradami. Balíček Relax víkend pro dva je ideální variantou jak poznat tuto perlu jižních Čech.

K Relax víkendu pro dva na Hluboké lze doobjednat
K Relax víkendu pro dva na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 2 600 Kč, 2) Doobjednávka druhé romantické večeře pro pár - 800 Kč, 3) Balíček Relax Speciál - originální jogurtová masáž pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána - 1 699 Kč, 4) Balíček Relaxace - reflexní masáž nohou pro pána a medová masáž pro dámu - 1 399 Kč, 5) Balíček Hluboká Speciál - 90 minutová čokoládová relaxační kúra pro dámu, klasická regenerační masáž celého těla pro pána - 2 199 Kč, 6) Vyhlídkový let nad Hlubokou a ČB pro dva - 3 399 Kč. Doobjednávky k relax víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat

Vybavení pokoje
Příjemně zařízené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie Vám poskytnou veškerý nezbytný komfort pro vydařený pobyt. Každý pokoj disponuje sociálním zařízením, koupelnou s vanou či sprchou, TV- SAT, radiem, připojením na internet, telefonem, trezorem i minibarem. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání.

Stravování
V ceně pobytu Relax víkend pro dva jsou zahrnuty snídaně formou bufetu po oba dva dny a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro pár při svíčkách v hotelové restauraci. Hotel disponuje dvěma restauracemi, lobby barem a letní terasou. Restaurace jsou zaměřeny na tradiční českou kuchyni, zvěřinové a rybí speciality a jsou certifikovány logem Czech Specials. (V případě zájmu lze k pobytu doobjednat i druhá večeře).

Lokalita relax víkendu pro dva
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho ideálních příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a aquapark. Necelých sedm kilometrů to budete mít na romantickou zříceninu hradu Karlův Hrádek a nedaleko je i oblíbený Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Relax víkend pro dva na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například na prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 2 600 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i bezbariérovým pokojem. Bodová hodnota: 320.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]