A3 Relaxační pobyt pro pár na stylové usedlosti

Vypravíme vás do malebného koutu jižních Čech a nabídneme ubytování na dva dny ve stylovém 4* hotelu v prostorách venkovského statku, polopenzi, která potěší každého gurmána, relaxační masáže i privátní pronájem vířivky.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační pobyt na stylové usedlosti v jižních Čechách: ubytujeme vás na zrekonstruovaném venkovském statku nedaleko Tábora ze kterého citlivou úpravou při které zůstal zachován původní architektonický vzhled budovy vznikl 4* hotel. Komfortně vybavené pokoje ve stylovém designu poskytují vysoký standard ubytování. Po příjezdu do hotelu budete přivítáni lahví sektu a během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídani formou švédských stolů doplní romantická tříchodová večeře při svíčkách (více viz Stravování).

Lokalita hotelu je ideální na výlety za poznáním i do přírody, v okolí hotelu je mnoho cyklostezek a turistických tras. A ve skladbě nechybí ani slíbená pestrá relaxace. Během pobytu je pro vás připraven privátní pronájem whirpoolu a každý z páru si užije i klasickou relaxační masáž zádové sestavy.

K Relaxačnímu pobytu na stylovém statku lze doobjednat
K relaxačnímu pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně polopenze pro pár - 2 350 Kč, 2) Balíček masáží - aromatická masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 650 Kč, 3) Privátní pronájem wellness - 1 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně zařízené pokoje čtyřhvězdičkového standardu ve stylovém designu. Každý pokoj je jiný a jistě Vás potěší nejen svým vzhledem, ale i výbavou. Součástí pokoje je luxusní koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, WiFi připojení k internetu a minibar. O kvalitní a ničím nerušený spánek se postarají výběrové zdravotní matrace. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. K dispozici je i pokoj pro handicapované hosty.

Stravování
V ceně relaxačního pobytu je zahrnuta polopenze. Snídani formou švédských stolů či a la carte doplní lahodná večeře formou tříchodového romantického menu při svíčkách. V hotelu vám bude k dispozici klasická restaurace s prostornou terasou a krásným výhledem do krajiny i originální restaurace v původních sklepních prostorách historické budovy. Hotelový šéfkuchař se zaměřuje na tradiční českou kuchyni v moderním stylu a v menu nechybí ani domácí uzené lahůdky a další gurmánské delikatesy.

Lokalita víkendového pobytu
Jižní Čechy - hotel se nachází 10 Km od Tábora (80 Km z Prahy, 60 Km z Českých Budějovic)

Zajímavosti okolí
Zámek Chotoviny, zřícenina hradu Borotín, botanická zahrada či historické centrum Tábora s labyrintem středověkých chodeb je jen několik alternativ na zajímavý výlet v blízkosti hotelu. Avšak možnosti jižních Čech jsou mnohem pestřejší a jistě každého něčím osloví.

Ostatní
Pobytový balíček je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) nebo na delší dobu než 2 dny například víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 350 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené parkoviště přímo v areálu hotelu (již v ceně pobytu). Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Celý hotel je bezbariérový. Hotel zvítězil jako nejlepší 4* hotel jižních Čech v loňském roce. Bodová hodnota: 196

cena: 4999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]