A10 Kouzelný pobyt pro novomanžele v Hluboké

Prožijte exkluzivní romantický pobyt v 5* wellness hotelu v Hluboké nad Vltavou. Bude vás čekat komfortní 5* ubytování, lahodná strava ve stylové hotelové restauraci, 8 relaxačních procedur, privátní pronájem vířivky i neomezené užívání moderního hotelového bazénu, wellness a fitness centra. Nechte se tedy hýčkat plnými doušky v 5* wellness hotelu v Hluboké.

Zde je kompletní program Kouzelného pobytu pro zamilované v Hluboké nad Vltavou: připravili jsme pro vás nadstandardní ubytování v 5* hotelu v Hluboké nad Vltavou. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a potěší vás i milé překvapení na pokoji a mísa s ovocem. Následně vás již čeká pestrý relaxační program. Po celý pobyt budete moci neomezeně využívat hotelové wellness, fitness a balneo centrum, kde vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrum. K tomu přidáme pro každého z páru následující porci procedur: regenerační peeling, aromatickou relaxační lázeň, klasickou celkovou masáž a beauty tělový zábal. A jako bonus nechybí ani privátní pronájem vířivky a sauny samozřejmě včetně sektu.  
Vyběrový relaxační program doplníme navíc o lahodnou stravu. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní první večer romantická čtyřchodová večeře včetně aperitivu a láhve vína a druhý večer 5ti chodové degustační menu též včetně aperitivu. Vypravte se za zážitky do Hluboké nad Vltavou.

K Kouzelnému pobytu v Hluboké nad Vltavou lze doobjednat

Ke Kouzelnému pobytu v Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 900 Kč, 2) Balíček Relax plus - klasická masáž zádové sestavy pro pána, harmonizující bylinná koupel pro dámu - 2 200 Kč, 3) Balíček Spa - bio čokoládová masáž pro dámu, klasická regenerační masáž pro pána - 2 800 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Hlubokou, Českým Krumlovem a ČB - 4 599 Kč, 6) Balíček Beauty - pro dámu celotělový peeling a pro pána relaxační vonná lázeň - 1 650 Kč, 7) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 8) Privátní pronájem wellness na 2 hodiny pro pár sauna a whirpool - 2 200 Kč, 9) Welcome set - láhev kvalitního sektu a mísa s ovocem na pokoji - 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje 5* wellnes hotelu vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika.

Stravování
V ceně balíčku Kouzelný pobyt pro zamilované v Hluboké nad Vltavou je zahrnuta výběrová polopenze. Každé ráno si vychutnáte snídani formou švédských stolů a po oba večery se budete moci těšit na lahodné menu pro pár. První večer vás čeká romantická čtyřchodová večeře včetně aperitivu a láhve vína a druhý večer 5ti chodové degustační menu též včetně aperitivu. Hotelová restaurace s perfektním servisem a vynikající mezinárodní kuchyní si vás jistě získá. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita rpmantického pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází pod zámkem u golfového areálu)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Sedm kilometrů to budete mít na zříceninu hradu Karlův Hrádek, dále se můžete vypravit do Českého Krumlova či do Českých Budějovic.

Ostatní
Kouzelný pobyt v Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 5 900 Kč s polopenzí 6 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může cestovat s vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty. Při rezervaci pobytu na konkrétní termín v pracovním týdnu sleva 1000 Kč.

cena: 19999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]