B1 Užijte si svatební pobyt v Mariánských Lázních
Komfortní 4* hotel v samém centru Mariánských Lázní vám nabídne kvalitní ubytování, lahodnou polopenzi formou rautových stolů, relaxační program s regeneračními zábaly, masážemi éterickám olejem i neomezeným vstupem do hotelového bazénu a wellness centra. Vydejte se tedy na vydařené tři dny do oblíbených Mariánských Lázní.

Zde je kompletní program pobytu Užijte si Mariánské Lázně: tentokrát se můžete těšit na kvalitní ubytování v samotném centru Mariánských Lázní v blízkosti lázeňských parků s výhledem na lázeňskou kolonádu. Komfortně vybavené pokoje se postarají o vydařený lázeňský pobyt. Součástí pobytu je polopenze formou studených a teplých rautových stolů v hotelové restauraci.

Během pobytu budete moci neomezeně relaxovat v moderním hotelovém bazénu či parní a finské sauně v hotelovém wellness. Dále bude v hotelovém balneo centru pro každého z páru připravena celková masáž éterickým olejem a regenerační zábal. Procházka po kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v kavárně jistě vhodně doplní tento relaxační pobyt.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu Užijte si Mariánské Lázně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc - 3 180 Kč, 2) Balíček Relaxace - bylinná beauty lázěň pro dámu, klasická masáž zádové sestavy pro pána - 1 800 Kč, 3) Balíček pro dámu - manikúra a pedikúra - 1 400 Kč, 4) Balíček Mariánky - vířivová koupel pro pána a reflexní masáž plosek nohou pro dámu pro dámu - 1 500 Kč, 5) Balíček Lázeňský relax - manikura nebo pedikura pro dámu, vířivová koupel nebo masáž zádové sestavy pro pána - 1 590 Kč, 6) Balíček Luxus - kosmetické ošetření pleti pro dámu a reflexní masáž plosek nohou pro pána - 2 300 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Elegantně vybavené pokoje tohoto lázeňského hotelu uspokojí i náročné klienty. Promyšlená kombinace barev, elegantní nábytek a maximální komfort jsou charakteristické znaky ubytování v tomto nedávno otevřeném hotelu 4* standardu v centru Mariánských Lázní. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV-SAT, klimatizací, telefonem, minibarem, župany, trezorem a připojením k internetu.

Stravování
V ceně pobytu v Mariánských Lázních je zahrnuta lahodná polopenze. Můžete se těšit na snídaně i večeře formou studených a teplých rautových stolů ve stylové hotelové restauraci. Mimo bohatého výběru české i mezinárodní kuchyně vám bude k dispozici i kavárna s vlastními cukrářskými výrobky, letní terasa s výhledem na lázeňskou kolonádu či moderní Lobby bar s nabídkou koktejlů.

Lokalita pobytu v lázních
Mariánské Lázně - Západní Čechy (hotel se nachází v centru města s výhledem na kolonádu)

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se přeci jenom rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní

Pobyt v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne, kdy je v lázních klidněji (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 3 180 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází hlídané podzemní garáže, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem i pokojem pro handicapované. Bodová hodnota: 400.

cena: 9999,- Kč za pár

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]