C5 Noc pro novomanžele na Karlštejně

Málokterá lokalita v ČR je tak populární jako hrad Karlštejn. Pobyt Noc na Karlštejně vám nabídne kvalitní ubytování pod populárním hradem, lahodnou polopenzi v čele s romantickou večeří při svíčkách i romantickou cestu kočárem od hotelu až na samotný hrad.

Zde je kompletní program pobytu Noc na Karlštejně: jak již úvod napověděl, můžete se těšit na ubytování ve stylovém hotelu 4* standardu ve vyhledávané lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Kvalitně vybavené hotelové pokoje vám poskytnou velice komfortní ubytování.

Během pobytu si pochutnáte na polopenzi - snídani formou buffe (nebo se servisem až do postele) doplní romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci (případně v letních měsících na terase na břehu Berounky).
Jako zlatý hřeb tohoto pobytu je nachystána vyjížďka kočárem až na hrad Karlštejn. Kočár bude přistaven přímo před hotelem a poté již nic nebude bránit vaší královské cestě na samotný hrad.

K pobytu Noc na Karlštejně lze doobjednat
K balíčku Noc na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně pro pár - 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro pár z nedalekého letiště - 3 299 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového relaxačního centras vířivkou, finskou saunou a fitness - 2 500 Kč, 4) Vyjížďka na koních Karlštejnskou přírodou na 90 minut pro pár - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, telefonem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupelovou kosmetikou na přírodní bázi ECO BOUTIQUE s extrakty z aloe vera a zeleného čaje.

Stravování
V ceně balíčku Noc na Karlštejně je zahrnuta snídaně formou buffetu / a la carte (případně je možné, aby vám byla snídaně servírována "až do postele") a romantická večeře při svíčkách ve formě tříchodového menu. Hotelová restaurace společně s letní terasou vám ideálně poslouží i na další chody během pobytu.

Lokalita romantického pobytu
Střední Čechy - Karlštejn

Zajímavosti okolí
Samozřejmostí je návštěva hradu Karlštejn, na který Vás doveze kočár. Další hrady z okolí, které zcela jistě stojí za Vaší návštěvu jsou Křivoklát, Točník či Žebrák. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní
Pobyt Noc na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Bodová hodnota: 320

cena: 8499,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]