E7 Svatební víkend na zámečku v Beskydech

Připravili jsme pro Vás romanticko - relaxační víkend na zámečku v Beskydech, který byste si zaručeně neměli nechat ujít. Výběrové ubytování na zámečku v oblíbené lokalitě pod Lysou horou doplněné o lahodnou polopenzi a opravdu bohatý relaxační program jsou garancí maximálně vydařeného pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační víkend na zámečku v Beskydech: tentokrát se můžete těšit na romantický hotel ve stylu zámečku v krásné přírodě Beskyd. Ubytujeme vás ve stylově vybaveném výběrovém pokoji kategorie Deluxe.

V průběhu pobytu si vychutnáte následující relaxační program: privátní pronájem vířivky a sauny pro pár na 90 minut, pro každého s páru hodina s fyzioterapeutem během které se zaměří na odstranění požadovaných bolestí (např zádové sestavy, pohybové aparátu - zcela dle vašeho požadavku), 2x odpočinek v léčebné šungitové jeskyni pro pár a jako bonus ještě reflexní masáž chodidel též pro každého z páru.

Během pobytu nemusíte mít obavy ani o chuťové buňky. Snídaně formou švédských stolů doplní 1x romantická tříchodová večeře při svíčkách včetně aperitivu a 1x dvouchodová večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na luxusní, stylově vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se SAT, radiem, telefonem, lednicí s minibarem, trezorem, přípojkou k internetu, kávou a čajem k dispozici. Na pokoji pro vás budou připraveny župany i pantofle. Jedná se hotel 4* standardu.

Stravování
V ceně pobytového balíčku Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je zahrnuta polopenze. Snídaně jsou formou švédských stolů a večeře formou 1x tříchodové romantické menu při svíčkách včetně aperitivu a 1x dvouchodové menu formou výběru v hotelové restauraci, která nabízí pestrý výběr místních specialit. Součástí restaurace je i vinný sklípek s bohatou nabídkou jakostních, přívlastkových i archivních vín. V létě probíhá obsluha též na terase před hotelem.

Lokalita relaxačního víkendu
Beskydy - Ostravice

Zajímavosti okolí
Okolí hotelu poskytuje mnoho možností na aktivní program a to jak v létě (např. pěší turistika, houbaření, cykloturistika), tak v zimě (sjezdové i běžecké lyžování). Pokud dáte raději přednost výletům za poznáním, budete mít též z čeho vybírat: nedaleká zřícenina hradu Hukvaldy, vyhlídková věž Štramberská Trúba, muzeum Tatry v Kopřivnici, Valašské muzeum či známý skanzen v Rožnově pod Radhoštěm patří mezi několik alternativ, které Vám můžeme doporučit.

Ostatní
Relaxační víkend na zámečku v Beskydech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Hotel je dlouhodobě klienty nejlépe hodnoceným ubytováním v lokalitě. Bodová hodnota: 440

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]