D8 Relaxační týden v Českém ráji pro novomanžele

Mnoho možností na zajímavé výlety nejen po okolních hradech a zámcích jistě využijete pokud se rozhodnete pro pobytový balíček Relaxační týden v Českém ráji. Kvalitní ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava, neomezený vstup do wellness s bazénem i osm relaxačních procedur jistě zpříjemní váš pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Relaxační týden v Českém ráji: Český ráj nabízí tolik míst, která stojí za návštěvu, že víkendový pobyt do tohoto koutu naší vlasti nemůže stačit. Proto jsme připravili tento pětidenní pobytový balíček ve stylovém 4* hotelu odkud to budete mít na většinu vyhledávaných míst (např. Kost, Trosky, Bezděz, Drábskké světničky, Humprecht, zámek Mnichovo Hradiště...) co by kamenem dohodil.
Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si vychutnáte snídaně formou rautových stolů a jedno romantické večerní menu při svíčkách ve stylové hotelové restauraci (viz Stravování). Dále budete moci neomezeně užívat hotelové wellness centrum, kde vám bude k dispozici bazén a whirpool. A chybět nemůže ani slíbený relaxační program. Pro každého z páru bude připravena klasická masáž zádové sestavy, baňková masáž a oblíbená pivní lázeň následovaná regeneračním zábalem. Pojeďte se tedy seznámit s pohádkovým Českým rájem a užít si pestrý relaxační program i kvalitní ubytování.

K pobytu Na týden do Českého ráje lze doobjednat
K pobytu Na týden do Českého ráje je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 2 900 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 599 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového wellness - hotelový bazén a whirpool na hodinu pouze pro Vás - 1 600 Kč, 4) Masážní balíček - baňková masáž zádové sestavy pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 299 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje, které by měly uspokojit i ty nejnáročnější návštěvníky jsou vybaveny stylovým nábytkem a dekoracemi tak, aby ladily s původními historickými prvky hotelu. Pokoje jsou vybaveny prostornými postelemi, minibarem, trezorem, LCD televizorem s velkou úhlopříčkou a Wi-Fi připojením. Moderně a zároveň stylově zařízené koupelny mají sprchový kout, WC, vyhřívaný žebříček na ručníky, fén, velké umyvadlo a zrcadlo s LED osvětlením.

Stravování
Součástí pobytového balíčku jsou bohaté snídaně formou rautových stolů na každý den pobytu a jedna romantická večeře při svíčkách formou výběru z několika menu ve stylové hotelové restauraci. V hotelu vám budou k dispozici dvě restaurace zaměřené na kvalitní gastronomii z vybraných surovin - z toho jedna nabídne nevšední prostory jelikož se nachází ve skále a dle dobových pramenů byla vytesána mnichy již ve 12. století. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi.

Lokalita pobytu
Hotel se nachází u Mnichova Hradiště

Zajímavosti okolí
Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Bezděz, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto. Ideální destinace hotelu na rozhraní Českého ráje a Máchova kraje nabízí nepřeberné množství výletů.

Ostatní
Pobyt Na týden do Českého ráje je možné uskutečnit v průběhu celého týdne (libovolně na pět dní a čtyři noci) případně je pobyt možné i prodloužit. Ideálním nástupním dnem je neděle nebo pondělí, kdy bývá v hotelu volněji oproti víkendům. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Bodová hodnota: 480

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]