D13 Víkend pro dva na zámku v Českém ráji

Víkend na zámku v Českém ráji vás zavede do nově otevřeného zámeckého hotelu nedaleko Turnova. Romantické ubytování přímo na zámku, lahodná polopenze, ale i mnoho možností na výlety po Českém ráji, návštěva zámeckých expozic či soukromá prohlídka svijanského pivovaru se kterým zámek sousedí jsou jen některá lákadla tohoto zámeckého pobytu.

Zde je kompletní program pobytu Víkend na zámku v Českém ráji: jak již úvod napověděl, tentokrát se můžete těšit na stylové ubytování přímo v historickém zámku. Po příjezdu na zámek budete přivítáni welcome drinkem a během pobytu si pochutnáte na lahodné polopenzi.

Nechybí ani zajímavý program během pobytu. Součástí balíčku je návštěva zámeckých expozic a nejen mužskou polovičku si jistě získá soukromá prohlídka svijanského pivovaru, který je ihned u zámku. K tomu přidejte mnoho možností na výlety po Českém ráji a Pojizeří a dostanete vydařený zámecký víkend.

K pobytu Víkend na zámku v Českém ráji lze doobjednat
K pobytu Víkend na zámku v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 1 890 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje - cena 3 599 Kč, 3) Welcome set - kytice pro dámu a občerstvení na pokoji - 699 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylové zámecké pokoje, které jistě uspokojí i náročné klienty nabízí vysoký standard ubytování. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými postelemi, LCD televizorem, Wi-Fi připojením k internetu a moderní koupelnou s WC.

Stravování
Součástí pobytového balíčku je lahodná polopenze. Snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu doplní lahodné večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

Lokalita víkendového pobytu na zámku
Zámek se nachází u Turnova v srdci Českého ráje

Zajímavosti okolí
Do 25 Km od hotelu můžete navštívit například hrady Kost či Trosky, zámky Mnichovo Hradiště, Sychrov a Humprecht, skalní masiv Drábské světničky, Příhrazské skály nebo Muzeum Škoda Auto v Mladé Boleslavi či Českého ráje v Turnově.

Ostatní
Pobyt je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (libovolně na tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 1 890 Kč za pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Bodová hodnota: 304

cena: 7599,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]