A22 Zážitkový pobyt v Českém Krumlově

Zážitkový pobyt v Českém Krumlově vám nabídne ubytování v nadstandardních pokojích jednoho z nejvýznamnějších domů v centru České Krumlova jehož historie sahá až do 14. století. Stylové ubytování doplníme o degustační pětichodovou večeři pro pár, 12 vstupů na zajímavá místa po Českém Krumlově i privátní relaxaci.
Zde je kompletní program balíčku Zážitkový pobyt v Českém Krumlově: jak již bylo zmíněno tento pobyt vám poskytne luxusní ubytování v designových pokojích (viz fotografie) renesančního domu s výzdobou od umělců pracujících pro Viléma z Rožmberka. Po příjezdu vás potěší sladké překvapení i láhev kvalitního vína na pokoji a během pobytu si vychutnáte snídaně formou buffe a hlavně pětichodové večerní degustační menu při svíčkách ve vyhlášené hotelové restauraci.

Nebude chybět ani příjemný relax během privátního pronájmu sauny a relaxační zóny pro pár. A hlavně mnoho možností na seznámení se s jedinečnou atmosférou města. K čemuž ideálně poslouží 12 vstupenek na turisticky nejatraktivnější místa. Navštívíte Zámeckou věž, Hradní muzeum, populární Fotoateliér Seidel, Egon Schiele Art Centrum ,areál klášterů Českého Krumlova a Regionální muzeum v Krumlově.

Vybavení pokoje
Stylové ubytování v nadstandardních pokojích si jistě získá i nejnáročnější klienty. Prostor, důraz na detail i komfortní vybavení pokojů v tradičním stylu zpříjemní váš pobyt v Českém Krumlově. Budete obdivovat krásu vyřezávaných trámových stropů, vychutnáte si spánek v posteli s nebesy či moderní designovou koupelnu. Pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, telefonem, Wifi internetem a minibarem

Stravování
V ceně Zážitkového pobytu v Českém Krumlově jsou zahrnuty lahodné snídaně formou bufetu na každý den a jedno výběrové večerní pětichodové degustační menu při svíčkách v hotelové restauraci. V případě zájmu lze k pobytovému balíčku doobjednat i druhá večeře.

Lokalita pobytu
Český Krumlov (hotel se nachází přímo v historickém centru města jen kousek od centrálního náměstí a krumlovského zámku)

Zajímavosti okolí
Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. V okolí můžeme doporučit například zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu na vrcholu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Zážitkový pobyt v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy bývá v hotelu volněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní činí 6 000 Kč), parkování je pro hosty je zahrnuto v ceně pobytu.

cena: 13999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]