A16 Relaxace na stylovém statku v jižních Čechách

Relaxace pro dva vás zavede do malebného koutu jižních Čech a nabídne ubytování ve stylovém 4* hotelu, polopenzi, která potěší každého gurmána, relaxační masáže, privátní pronájem vířivky a sauny včetně láhve sektu i návštěvu oblíbeného muzea čokolády s možností degustace sladké pochoutky.

Zde je kompletní program pobytu Relaxace pro dva v jižních Čechách: ubytujeme vás na zrekonstruovaném venkovském statku nedaleko Tábora ze kterého citlivou úpravou při které zůstal zachován původní architektonický vzhled budovy vznikl 4* hotel. Komfortně vybavené pokoje poskytují vysoký standard ubytování. Během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z tříchodových menu (více viz Stravování).

Lokalita hotelu je ideální na výlety za poznáním i do přírody, v okolí hotelu je mnoho cyklostezek a turistických tras. A nechybí ani slíbená pestrá relaxace. Během pobytu je pro vás připraven privátní pronájem whirpoolu a sauny včetně láhve sektu a každý z páru si vychutná i klasickou relaxační masáž zádové sestavy. Jako bonus je součástí balíčku nevšední zážitek v podobě vstupu do muzea čokolády, kde si budete moci vyzkoušet výrobu čokolády. Bohatý program i kvalitní ubytování s lahodnou stravou jsou garancí vydařené návštěvy jižních Čech.

K Relaxačnímu pobytu v jižních Čechách lze doobjednat
K relaxačnímu pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár - 2 900 Kč, 2) Balíček masáží - aromatická masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 1 780 Kč, 3) Privátní pronájem wellness - 1 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Můžete se těšit na komfortně zařízené pokoje čtyřhvězdičkového standardu. Každý pokoj je jiný a jistě vás potěší nejen svým vzhledem, ale i výbavou. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, LCD televizor se satelitním příjmem, WiFi připojení k internetu a minibar. O kvalitní a ničím nerušený spánek se postarají výběrové zdravotní matrace. Na pokoj je možné přidat přistýlku nebo dětskou postýlku. K dispozici je i pokoj pro handicapované hosty.

Stravování
V ceně relaxačního víkendu je zahrnuta polopenze. Snídaně formou švédských stolů či a la carte doplní lahodné večeře formou výběru z tříchodových menu. V hotelu vám bude k dispozici restaurace s prostornou terasou a krásným výhledem do krajiny i originální restaurace v původních sklepních prostorách historické budovy. Hotelový šéfkuchař se zaměřuje na tradiční českou kuchyni v moderním stylu.

Lokalita víkendového pobytu
Jižní Čechy - hotel se nachází 10 Km od Tábora (80 Km z Prahy, 60 Km z Českých Budějovic)

Zajímavosti okolí
Zámek Chotoviny, zřícenina hradu Borotín, botanická zahrada či historické centrum Tábora s labyrintem středověkých chodeb je jen několik alternativ na zajímavý výlet v blízkosti hotelu. Avšak možnosti jižních Čech jsou mnohem pestřejší a jistě každého něčím osloví.

Ostatní

Pobyt Relaxace pro dva v jižních Čechách je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu než 3 dny například prodloužený víkend (cena za noc navíc s polopenzí je 2 900 Kč). Pro hosty je k dispozici zabezpečené parkoviště přímo v areálu hotelu (již v ceně pobytu). Domácí mazlíčci jsou na pobytu též vítáni. Celý hotel je bezbariérový. Hotel zvítězil jako nejlepší 4* hotel jižních Čech v loňském roce. Bodová hodnota: 320.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]