F8 Romantické putování za vínem pro novomanžele

Vypravte se s námi do míst vínu zaslíbených a prožijte vydařený víkendový pobyt přímo v tradičním vinařství. Kvalitní ubytování v nedávno otevřeném hotelu doplní plná penze v čele s degustační večeří při které se bude víno snoubit s lahodnými pokrmy a nechybí ani prohlídka vinařství či další zajímavý program.

Zde je kompletní program pobytu Za vínem přímo do vinařství: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve stylovém hotelu, který je součástí tradičního rodinného vinařství na Znojemsku. Během pobytu se budete moci seznámit s fungováním vinařství a jistě i ochutnáte lahodné víno, které si z prohlídky odnesete. A k důkladnější ochutnávce ideálně poslouží 5ti chodové degustační menu, které si jistě získá každého gurmána a během, kterého poznáte kouzlo snoubení pokrmů s víny. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o další chody jelikož součástí tohoto pobytu je plná penze (více viz Stravování). Mnoho možností na výlety, vinařské cyklostezky, ale hlavně zajímavý program přímo ve vinařství jsou garancí, že Vás na jihu Moravy čekají vydařené tři dny.

Vybavení pokoje
Komfortně vybavené pokoje, které navazují na styl celého vinařství jistě ocení i nároční klienti. Součástí každého pokoje je moderní koupelna, WC, TV se SAT a Wi-Fi připojení.

Stravování
V ceně pobytu Za vínem přímo do vinařství je zahrnuta plná penze. Snídaně formou buffe na každé ráno doplní zážitkové 5ti chodové degustační menu se snoubením vhodně vybraných vín ke každému chodu, které si jistě získá každého skutečného gurmána, 1x klasické večerní menu dle výběru pro pár a oběd z denní nabídky hotelové restaurace. V hotelu Vám samozřejmě bude k dispozici i vinárna a vinný sklípek.

Lokalita vinného víkendu pro dva
Jižní Morava - Znojemsko (hotel se nachází přímo v tradični vinařské obci Miroslav)

Zajímavosti okolí
Mimo historického centra Znojma Vám můžeme na zajímavý výlet doporučit například barokní zámek Vranov nad Dyjí, jeden z nejstarších hradů na našem území - Bítov, vodní mlýn na Slupi či NP Podyjí.

Ostatní
Pobytový balíček lze absolvovat i kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu (cena za noc navíc se snídaní je 1 650 Kč pro pár). Parkování je zajištěno v areálu hotelu. Domácí mazlíčci mohou na pobyt spokojeně cestovat s Vámi.

cena: 6299,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]