B8 Relax pro novomanžele - Mariánské Lázně

V centru Mariánských Lázní a přitom na klidném místě na okraji lázeňského parku je pro Vás připraveno komfortní ubytování v nedávno renovované lázeňské vile s rodinnou atmosférou. Lahodné pokrmy v hotelové restauraci a relaxační program vhodně doplní vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

Zde je kompletní program balíčku Relaxace pro dva v Mariánských Lázních: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v hotelu, který se nachází v nově zrekonstruované tradiční lázeňské vile na jednom z nejkrásnějších míst v Mariánských Lázních, v blízkosti všech známých pamětihodností.

Po příjezdu do hotelu budete přivítáni welcome drinkem. Během pobytu si vychutnáte polopenzi ve stylové hotelové restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní večeře formou výběru z menu. Moderní hotelová restaurace, která si zakládá na přípravě pokrmů z kvalitních domácích surovin si jistě získá každého gurmána. Dále nechybí ani slíbená porce relaxace. Pro každého z páru jsme do pobytového balíčku zařadili klasickou masáž zádové sestavy éterickým olejemregenerační tepelný zábal. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka pramenů či posezení v některé z kaváren jistě ještě doplní vydařený pobyt v Mariánských Lázních.

K pobytu v Mariánských Lázních lze doobjednat
K pobytu v Mariánských Lázních je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů pro pár - 2 440 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc s polopenzí - 3 240 Kč, 3) Balíček Spa - pedikúra a manikúra pro dámu, masáž lávovými kameny pro pána - 2 290 Kč, 4) Balíček Relaxace - masáž lávovými kameny pro dámu, reflexní masáž pro pána - 1 590 Kč, 5) Balíček Mariánky - kosmetické ošetření pro dámu, podvodní masáž pro pána - 1 750 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortní hotelové pokoje Vám maximálně zpříjemní lázeňský pobyt. Součástí každého pokoje je koupelna, WC, satelitní TV, bezdrátové připojení k internetu, telefon, vysoušeč vlasů a trezor. V hotelu je možné bezplatné zapůjčení županu a pro rodiče s dětmi je k dispozici dětská postýlka.

Stravování
Můžete se těšit na lahodnou polopenzi ve stylové hotelové restauraci. Mimo restaurace Vám bude k dispozici bar a terasa s nádherným výhledem na okolní lázeňské parky.

Lokalita pobytu
Mariánské Lázně centrum - hotel se nachází v klidné části města na okraji lázeňského parku a přitom na hlavní třídu je to 200 metrů, hotel nabízí nádherný výhled na celé Mariánské Lázně

Zajímavosti okolí
Mariánské Lázně nabízí mnoho možností na zajímavý program. Pokud se rozhodnete vypravit za brány lázeňského města, tak zde je několik tipů na zajímavý výlet: premonstránský klášter v Teplé, hrad Loket, rozhledna Krásno, CHKO Slavkovský les, zámek Kynžvart, skanzen Doubrava či Karlovy Vary.

Ostatní
Relaxace pro dva v Mariánských Lázních je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc 2 440 Kč), hotel nabízí bezbariérové ubytování, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, parkování je přímo u hotelu. Bodová hodnota: 384

cena: 9599,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]