A20 Svatební noc pro zamilované v Hluboké nad Vltavou

Noc pro zamilované vám nabídne ubytování 5* standardu nedaleko zámku v Hluboké nad Vltavou. Luxusní pobyt doplní neomezené užívání moderního hotelového wellness centra s velkým bazénem, společná aromatická lázeň, relaxační masáže i lahodná strava v čele s pětichodovou večeří včetně nápojů ve stylové hotelové restauraci.

Zde je kompletní program pobytu Noc pro zamilované v 5* hotelu na Hluboké: kam jinam se vypravit prožít pohádkovou noc než do 5* hotelu s moderním wellness centrem v populární Hluboké nad Vltavou. Ihned po příjezdu budete přivítáni welcome drinkem a potěší vás i milé překvapení na pokoji. Následně vám již nic nebude bránit plně užívat možností hotelu i lokality. Po celý pobyt budete moci neomezeně relaxovat v hotelovém wellness centru, kde vám bude k dispozici bazén, whirpool, finská sauna, aroma sauna, infrasauna, římská lázeň, Kneippova lázeň, solná jeskyně, odpočinková zóna s barem, kompletně vybavené fitness centrum s kardio zónou a balneo centrum. Společně si vychutnáte aromatickou lázeň ve speciální dvojvaně a neméně příjemné budou i indické relaxační masáže.

Příjemný relax můžete doplnit procházkou zámeckými zahradami či návštěvou samotného zámku. O zpestření večera se postará slavnostní pětichodová večeře doplněná o láhev vína v příjemné atmosféře stylové hotelové restaurace. (Jedná se o pobyt na dva dny a jednu noc v případě zájmu lze prodloužit na víkend - doplatek včetně polopenze a vstupu do wellness činí 5 990 Kč).

K pobytu Noc pro zamilované na Hluboké lze doobjednat
K pobytu je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do wellness pro pár - 5 990 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu nebo vína a romantické aranžmá pokoje - 1 200 Kč, 3) Projížďka kočárem po Hluboké - 1 800 Kč, 4) Privátní pronájem vířivky a sauny pro pár- 2 000 Kč, 5) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech pro dva (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 6) Balíček Relaxace - společná harmonizující koupel v dvojvaně pro pár a masáž aromatickým olejem pro dámu - 1 900 Kč, 7) Balíček Hluboká - čokoládová beauty masáž pro dámu, klasická masáž pro pána - 2 500 Kč, 8) Balíček Radost - bylinná koupel následovaná relaxační masáží zádové sestavy pro každého z páru - 2 300 Kč, 9) Balíček Harmonie - revitalizační peeling pro dámu a podvodní regenerační masáž pro pána - 1 700 Kč. Doobjednávky k romantickému pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytovému balíčku Noc pro zamilované doobjednat.

Vybavení pokoje
Luxusní pokoje 5* hotelu vám poskytnou maximální komfort z ubytování. Interiéry pokojů jsou v moderním stylu, s precizností v každém detailu, přírodou inspirovaných barevných tónech a s nadstandardním vybavením poskytují ideální podmínky pro pohodlí hostů. Součástí každého pokoje je LCD TV se satelitním vysíláním, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, klimatizace, topení s individuálním nastavením, moderní koupelna s vanou či sprchou, vysoušeč vlasů, hudba v koupelně, telefon s přímou volbou, pokojový trezor, radiobudík, značková hotelová kosmetika.

Stravování
Během pobytu si jistě vychutnáte lahodnou polopenzi v hotelové restauraci. Snídani formou pestrých švédských stolů doplní pětichodové večerní menu včetně láhve vína a aperitivu. Hotelová restaurace, která se zaměřuje na mezinárodní kuchyni Vás svými pokrmy jistě mile překvapí. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním sommelierským servisem. Součástí restaurace je i venkovní terasa s výhledem na golfové hřiště.

Lokalita pobytu
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní

Pobyt Noc pro zamilované v 5* hotelu v Hluboké nad Vltavou je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc) případně na delší dobu (druhá noc včetně polopenze pro pár činí 5 990 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, váš domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel disponuje i pokojem pro handicapované klienty. Bodová hodnota: 400.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]