C8 Pobyt pro dva v Českém ráji s vyjížďkou na koních

Vydejte se na vydařený pobyt do Českého ráje. Mimo kvalitního ubytování ve 4* hotelu a lahodné stravy je součástí tohoto pobytového balíčku i vyjížďka na koních do přírody, privátní pronájem vířivky i vinná degustace výběrových moravských vín se skušeným sommeliérem.

Zde je kompletní program balíčku Víkend v Českém ráji s vyjížďkou na koních: jak již úvod napověděl tentokrát jsme pro vás připravili ubytování ve 4* hotelu na okraji Českého ráje v dobré dostupnosti na mnoho oblíbených turistických cílů. Součástí pobytu je vyjižďka na koních do přírody (vyjížďka je vhodná i pro úplné začátečníky) s instruktorem (v případě zájmu je možné vyměnit vyjíždku za masáž zádové sestavy pro každého z páru). Mimo jedinečného pohledu na svět z koňského sedla si jistě vychutnáte i lahodnou stravu v hotelové restauraci (více viz Stravování) i vinnou degustaci. V hotelové vinotéce budete moci ochutnávat z nabídky 72 druhů lahodných vín od 18 moravských vinařů. Tříhodinovou degustací u které nebude chybět ani občerstvení od lokálních farmářů vás provede zkušený sommeliér. Dále je součástí pobytu privátní pronájem vířivky a sauny v hotelovém wellness centru.

K Pobytu v Českém ráji lze doobjednat
K Pobytu v Českém ráji s vyjíždkou na koních je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár - 3 300 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a drobné pohoštění na pokoji - cena 890 Kč , 3) Balíček Relaxace - indická masáž hlavy pro pána, masáž lávovými kameny pro dámu - 1 990 Kč, 4) Balíček Wellness - masáž lávovými kameny pro pána a medová masáž pro dámu - 1 800 Kč, 5) Balíček Radost - kokosová masáž s peelingem a zábalem pro dámu a klasická relaxační masáž pro pána - 1 990 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie vám poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, TV se SAT, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou s balkónem. Na pokoj je v případě zájmu možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Součástí pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na obě rána pobytu a jedna večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Určitě si vychutnáte i tříhodinovou vinnou degustaci v hotelové vínárně. V letních měsících jistě využijete příjemné stolování na hotelové terase.

Lokalita pobytu
Hotel se nachází u Mladé Boleslavi - v ideální lokalitě na výlety do Českého ráje případně Máchova kraje

Zajímavosti okolí
Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další typy na výlet patří muzeum Škody v nedaleké Mladé Boleslavi a zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Pobytový balíček Víkend v Českém ráji lze absolvovat též kdykoliv v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), případně na delší dobu například na prodloužený víkend či déle (cena za noc navíc pro pár je 3 300 Kč se snídaní). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, k dispozici je i bezbariérový pokoj. Bodová hodnota: 400

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]