A19 Pohádkový pobyt v Českém Krumlově

Vypravte se s námi na romantický pobyt do Českého Krumlova. Připravili jsme pro Vás nadstandardní ubytování v luxusním apartmá vybaveném ve stylu Ludvíka XIV., lahodnou polopenzi včele s romantickými večeřemi při svíčkách, klasické relaxační masáže i překvapení ve fotoateliéru Seidel.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkový Český Krumlov: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování v historickém centru Českého Krumlova. Můžete se těšit na výběrové apartmá zařízené ve stylu Ludvíka IV., které si jistě získá i náročné klienty. Po příjezdu vás mile potěší pralinky z krumlovské čokoládovny a během pobytu si vychutnáte lahodnou polopenzi - snídaně se sklenkou sektu servírované až do postele doplní každý večer romantická pětichodová večeře při svíčkách v hotelové restauraci.

K tomu dále do balíčku přidáme relaxaci v podobě hodinových klasických masáží pro každého z páru a jako originální překvapení, které bude i památkou na pobyt v Českém Krumlově obdržíte vlastní fotografii v rámečku pořízenou ve fotoateliéru Seidel.

K pobytu v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 5 000 Kč, 2) Welcome set po příjezdu - láhev sektu a kytice růží pro dámu - 1200 Kč, 3) Balíček Relax- medová terapie pro dámu a reflexní masáž pro pána - 1 800 Kč, 4) Balíček Radost - pro dámu čokoládová kúra, pro pána masáž plosek nohou - 2 000 Kč, 5) Vyhlídkový let - nad Hlubokou nad Vltavou a Českým Krumlovem - 3 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Výběrové hotelové apartmá svým prostorem, stylem a vybavením jistě potěší i nejnáročnější klienty. Součástí výbavy je nábytek ve stylu doby Ludvíka XIV, koupelna s rohovou vanou, TV se SAT, minibar a WiFi.

Stravování
V ceně tohoto balíčku je zahrnuta stylová polopenze. Snídaně se servisem "až do postele" (včetně sklenky sektu pro příjemné ráno) doplní na každý večer pobytu luxusní romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci (v letních měsících lze stolovat i na venkovní terase s výhledem na město).

Lokalita romantického pobytu
Jižní Čechy - Český Krumlov (hotel se nachází v historickém centru města)

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií, ale i romantikou. Budete se moci kochat krásnou architekturou, navštívíte muzea, galerie či další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Romantický pobyt Pohádkový Český Krumlov je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc pro pár je 5 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty (parkovné je již v ceně pobytu). Bodová hodntoa: 520.

cena: 12999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]