A17 Pobyt v apartmá s postelí s nebesy - Hluboká

Výběrový apartmán s postelí s nebesy stylového 4* hotelu v Hluboké nad Vltavou je připraven na Váš romantický pobyt. K tomu samozřejmě i lahodná strava, klasické masáže, neomezený vstup do wellness centra či projížďka kočárem po Hluboké. Tři romantické dny po boku svého nejdražšího / své nejdražší nemůžete strávit jinde lépe.

Zde je kompletní program pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké: Hluboká nad Vltavou dlouhodobě patří mezi nejpopulárnější destinace v naší zemi a tento pobyt Vám zde nabídne hned tři dny plné romantiky. Základem bude luxusní ubytování ve výběrovém apartmá s postelí s nebesy v hotelu nedaleko samotné zámecké dominanty. S apartmánem budete jistě maximálně spokojeni a ne jinak tomu bude i s lahodnou stravou. Vydatné snídaně formou švédských stolů doplní romantická večeře pro pár v hotelové restauraci.

Nyní se můžeme podívat na slíbenou relaxaci. Pro pána je připravena masáž lávovými kameny a dáma se může těšit na klasickou masáž celého těla (každá masážní kúra je hodinová). K tomu v balíčku nechybí ani neomezený vstup do hotelového relaxačního centra, které nabízí bazén s protiproudem, whirlpool, tradiční saunu a infrasaunu. Po porci relaxace se jistě vypravíte na prohlídku jednoho z nejkrásnějších českých zámků. I když ani nemusíte, protože během druhého dne pobytu pro Vás bude před hotelem přistaven kočár a romantická vyjížďka kočárem po Hluboké bude moci začít.

K Víkendu pro zamilované lze doobjednat
K pobytu Víkend pro zamilované na Hluboké je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 500 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár - 1 000 Kč, 3) Balíček Relaxace - rekondiční masáž pro pána a medová masáž pro dámu - 1 799 Kč, 4) Balíček Relax Speciál - originální jogurtový zábal pro dámu, rekondiční masáž pro pána - 1 699 Kč, 5) Balíček Hluboká Exklusive - zkrášlující zábal v banánových listech pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána - 2 699 Kč, 6) Vyhlídkový let nad zajímavými místy jižních Čech (létá se celoročně) - 3 399 Kč, 7) Beauty balíček - kosmetika společně s kosmetickou masáží pro dámu, thajská masáž pro pána - 1 999 Kč, 8) Vyhlídkový let nad Alpy - 15 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Výběrové romantické apartmá s postelí s nebesy Vám jistě nabídne maximální zážitek z ubytování. Apartmá je stylově zařízeno (viz foto) a disponuje koupelnou s vanou, sociálním zařízením, TV-SAT, připojením na internet, telefonem s přímou volbou, trezorem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu Víkend pro zamilované jsou zahrnuty bohaté snídaně formou švédských stolů doplněné o výběrovou romantickou večeři pro dva formou tříchodového menu v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude nejen stylová hotelová restaurace, ale i caffe bar s letní terasou. Restaurace se dostala v loňském roce do prestižního výběru Grand restaurant.

Lokalita víkendu pro dva
Jižní Čechy - Hluboká nad Vltavou (hotel se nachází nedaleko zámku)

Zajímavosti okolí
Na zámek Hluboká to budete mít "co by kamenem dohodil" a i blízké okolí Vám nabídne mnoho příležitostí na zajímavý výlet. Přímo v Hluboké se nachází ZOO Ohrada a Aquapark. Nedaleko je zřícenina hradu Karlův Hrádek, historický Český Krumlov či České Budějovice.

Ostatní
Víkend pro zamilované na Hluboké je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Bodová hodnota: 480.

cena: 11999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]