A11 Wellness pobyt pro novomanžele na Lipně

Wellness víkend na břehu Lipenské přehrady pod šumavskými kopci si Vás zaručeně získá. Jistě tomu napomůže i kvalitní ubytování, polopenze formou rautových stolů a relaxační program v čele s neomezeným vstupem do 1500 m² velkého aquaparku, který je přímo v areálu hotelu.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend na Lipně: tentokrát jsme pro Vás připravili ubytování ve wellness hotelovém resortu 4* standardu v populární destinaci na břehu jihočeského moře. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi, kde snídaně i večeře budou formou studených a teplých rautových stolů.

Milovníky vodních radovánek jistě nadchne neomezený vstup do hotelového aquaparku (vnitřní bazén 468 m², divoká řeka, vodní vřídlo, perličková lůžka, hydromasážní trysky, tobogán 50 m, dětské brouzdaliště s klouzačkou, atd.) během celého pobytu. Dále si dopřejete relaxaci během návštěvy solné jeskyně.

Lokalita je ideální i na výlety (např. Český Krumlov je jen 30 Km) a sportovní vyžití. V letních měsících nabízí Lipno vše od windsurfingu přes plachetnice až třeba k raftům, desítky kilometrů cyklostezek, in line stezky, turistické trasy šumavskou přírodou či rybaření. V zimních měsících Vás potěší uměle zasněžovaný skiareál, sít běžeckých stop či možnost bruslení na jezeře. Pojeďte tedy nasbírat zážitky do jednoho z nejvyhledávanějších wellness resortů v ČR a užít si vydařený pobyt u Lipna.

Skladba Wellness víkendu na Lipně
- Ubytování na 3 dny / 2 noci ve vyhledávaném 4* wellness hotelu s aquaparkem na břehu Lipna -snídaně formou studených a teplých rautových stolů - lahodné večeře též formou studených a teplých rautových stolů - neomezený vstup do hotelového aquaparku během celého pobytu - vstup do solné jeskyně pro pár

K Wellness víkendu na Lipně lze doobjednat
K Wellness víkendu na Lipně je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně švédskými stoly - 2 400 Kč, 2) Balíček Relax Lipno - medová masáž pro dámu, celková klasická masáž pro pána - 1 690 Kč, 3) Balíček Hit - kosmetická ošetření pro dámu, reflexní masáž nohou pro pána - 1 990 Kč, 4) Balíček pro dámu - manikúra, pedikúra a parafínový zábal - 1 399 Kč, 5) Masážní balíček Exkluzive - kokosová masáž a kokosový peeling pro dámu, královská thajská masáž pro pána - 2 490 Kč, 6) Vyhlídkový let nad krásami jižních Čech pro pár - 3 399 Kč. Doobjednávky k wellness víkendu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Připraveno je pro vás ubytování v pokojích hotelu 4* standardu. Do výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, přípojka na internet a telefon. Z pokoje budete mít výhled buďto na Lipenskou přehradu nebo na zalesněné vrcholky Šumavy. Na pokoje je v případě zájmu možné přidat přistýlku či dětskou postýlku.

Stravování
Pobyt Wellness víkend na Lipně Vám nabídne lahodnou polopenzi. Jak snídaně tak večeře si budete moci do sytosti vychutnat formou nabídky studených a teplých rautových stolů. K dispozici Vám budou dvě restaurace (jedna se staročeskou kuchyní s certifikací Czech Specials), bohatý výběr kvalitních moravských a francouzských vín i možnost "take away" objednaného jídla.

Lokalita wellness víkendu
Jižní Čechy - Lipno

Zajímavosti okolí
Lipno a jeho okolí je plné přírodních krás a historických památek. Z wellness hotelu si můžete udělat příjemný výlet třeba k památkám UNESCO v Českém Krumlově (30 Km), na hrad Rožmberk (20 Km), do Hluboké nad Vltavou (60 Km), k působivým skalním útvarům u řeky Vltavy či na šumavské kopce.

Ostatní
Wellness víkend na Lipně je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend - cena za noc navíc se snídaní je 2 400 Kč. Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty hlídané kamerovým systémem. Vás domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi. Pobytový balíček je ideální i na rodinné pobyty (hotel nabízí hlídání dětí). Hotel poskytuje bezbariérový přístup a pokoje. Bodová hodnota: 320.

cena: 7999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]