A13 Noc pro novomanžele v Českém Krumlově

Český Krumlov bezpochyby patří mezi nejkrásnější města v ČR. Díky pobytu Romantická noc v Českém Krumlově se budete moci seznámit s atmosférou tohoto místa a zároveň prožijete romantickou noc v luxusním hotelu, vychutnáte si romantickou večeři, návštěvu zajímavách míst či masážní procedury.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc v Českém Krumlově: tentokrát Vás vypravíme do města, které je díky své architektuře na seznamu UNESCO. Na romantické procházky malebným historickým centrem byste těžko hledali lepší místo.

K tomu je pro Vás připraveno výběrové ubytování ve stylovém hotelu 4* kategorie. Můžete se těšit na komfortně zařízený pokoj, snídani formou švédských stolů či se servisem "až do postele" a na romantickou večeři pro pár. K tomu jsme do balíčku ještě přidali vstupy na zámek, do hradního muzea, do fotoateliéru Seidel a Egon Schiele art centra nebo dvě masáže zádové sestavy.

K pobytu Romantická noc v Českém Krumlově lze doobjednat
K pobytu je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc včetně snídaně - 3 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu do hotelu - láhev sektu a luxusní pralinky po příjezdu na pokoji - 890 Kč, 3) Balíček Relax - reflexní masáž dolních a horních končetin pro oba - 1 200 Kč, 4) Vyhlídkový let nad Hlubokou a okolím (létá se celoročně) - 2 999 Kč, 5) Vyhlídkový let nad Českým Krumlovem, Hlubokou a Č. Budějovicemi (létá se celoročně) - 3 999 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu v Českém Krumlově doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu čtyřhvězdičkové kategorie zcela jistě potěší i náročné klienty. Každý pokoj disponuje koupelnou, WC, TV se SAT, telefonem a minibarem.

Stravování
V ceně pobytu je zahrnuta lahodná snídaně, která Vám bude servírována až do postele (nebo je klasicky formou švédských stolů) a čtyřchodová romantická večeře při svíčkách v hotelové restauraci. V letních měsících slouží k příjemnému posezení i venkovní terasa s krásným výhledem na řeku a celé město.

Lokalita pobytu
Český Krumlov - hotel se nachází v historickém centru města

Zajímavosti okolí
Samotný Český Krumlov Vám poskytne mnoho možností na procházky za poznáním, historií i romantikou. Budete se moci kochat architekturou, navštívíte muzea, galerie a další zajímavá místa. Pokud se rozhodnete pro výlet za brány města, tak Vám můžeme doporučit např. zámek Hluboká nad Vltavou, hrady Dívčí Kámen a Rožmberk, rozhlednu Kleť či malebné šumavské podhůří.

Ostatní
Pobyt Romantická noc v Českém Krumlově je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné dva dny a jednu noc), kdy je v hotelu klidněji, případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 900 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou sledované parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem. Bodová hodnota: 240.

cena: 5999,- Kč za dvě osoby

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]