C5 Pobyt na Karlštejně s vyhlídkovým letem

Málokterá lokalita v ČR je tak populární jako hrad Karlštejn. Tento pobytový balíček vám nabídne kvalitní ubytování pod populárním hradem, lahodnou stravu v čele s romantickou večeří i zážitkový vyhlídkový let s přeletem nad Karlštejnem.

Zde je kompletní program balíčku Pobyt na Karlštejně s vyhlídkovým letem: jak již úvod napověděl, můžete se těšit na ubytování ve stylovém hotelu 4* standardu ve vyhledávané lokalitě přímo pod hradem Karlštejn. Kvalitně vybavené hotelové pokoje vám poskytnou velice komfortní ubytování.

Během pobytu si každé ráno pochutnáte na snídaních formou buffe, které doplní jedna romantická večeře v hotelové restauraci.
Jako zlatý hřeb tohoto pobytu je vyhlídkový let pro dva nad Karlštejnem a dalšími zajímavými místy středních Čech (lom Amerika, zámek Dobříš a další).

K pobytu na Karlštejně lze doobjednat
K balíčku na Karlštejně je možné přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár - 3 000 Kč, 2) Vyjíždka kočárem na hrad Karlštejn - 3 500 Kč, 3) Privátní pronájem hotelového relaxačního centras vířivkou, finskou saunou a fitness - 2 500 Kč, 4) Vyjížďka na koních Karlštejnskou přírodou na 90 minut pro pár - 1 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylové pokoje hotelu 4* standardu poskytují maximálně komfortní ubytování. Každý pokoj je vybaven satelitní LCD TV, telefonem, Wi-Fi internetovým připojením, trezorem, minibarem, pracovním stolem, sprchovým koutem nebo vanou, vysoušečem vlasů, koupelovou kosmetikou na přírodní bázi ECO BOUTIQUE s extrakty z aloe vera a zeleného čaje.

Stravování
V ceně balíčku na Karlštejně jsou zahrnuty snídaně formou buffetu / a la carte a romantická večeře  ve formě tříchodového menu. Hotelová restaurace společně s letní terasou vám ideálně poslouží i na další chody během pobytu.

Lokalita  pobytu
Střední Čechy - Karlštejn

Zajímavosti okolí
Určitě se vypravíte na hrad Karštejn, ale i další hrady z okolí - Křivoklát, Točník či Žebrák zcela jistě stojí za návštěvu. Dále byste neměli vynechat zámky Hořovice, Svináře či Lány. Pro poznávání přírodních krás doporučujeme turistické trasy v okolí lomu Amerika, které nabízí ideální podmínky pro fotografování.

Ostatní
Pobyt na Karlštejně je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 3 000 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty. Bodová hodnota: 440

cena: 10999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]