C17 Pobyt pro novomanžele na renesančním zámku u Prahy

Vypravte se do stylového zámeckého areálu nedaleko Prahy a prožijte nevšední pobyt na renesančním zámku, který po citlivé rekonstrukci nabídne ubytování, které spojuje kouzlo minulosti s komfortem současnosti.

Zde je kompletní program balíčku Pobytu pro dva na renesančním zámku nedaleko Prahy: tentokrát se můžete těšit na výběrový pobytový balíček, který nabízí ubytování přímo v prostorách historického zámku. Nově otevřený zámecký hotel, který citlivě propojil původní dobové prvky s moderní architekturou garantuje maximální komfort ubytování. Renesanční zámek je společně se zámeckou kaplí obklopen relaxačními zahradami, které jsou ideálním místem na příjemné chvíle odpočinku, posezení či na piknik v trávě.

Po příjezdu na zámek budete přivítáni welcome drinkem v podobě přívlastkového vína. Během pobytu si příjde na své každý gurmán jelikož součástí balíčku je lahodná polopenze v zámecké restauraci. Snídaně formou švédských stolů doplní každý večer 4chodové menu á la carte z rukou kuchařského mistra, který se zaměřuje na poctivou francouzskou kuchyni. Jedinečná atmosféra designového zámeckého hotelu v ideální dostupnosti z Prahy s blízkým okolím nabízejícím mnoho možností na procházky či výlety a zážitkovou gastronomií slibují neopakovatelný zámecký pobyt.

K Pobytu pro dva na renesančním zámku lze doobjednat
K pobytu na renesančním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze - 6 400 Kč, 2) Vyhlídkový let nad Karlštejnem a okolní krajinou pro pár - 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k zámeckému pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje zámeckého hotelu jistě uspokojí i nejnáročnější klienty. Každý zámecký pokoj je unikátní a všechny jsou vybaveny špičkovými moderními technologiemi pro maximální komfort bydlení. Součástí výbavy každého pokoje je manželská postel s luxusními matracemi, koupelna se sprchou, toaletou a podlahovým vytápěním, klimatizace, LCD TV, speciální blackout závěsy, set pro přípravu čaje nebo kávy, trezor, minibar, pracovní stůl se židlí, připojení k internetu, telefon, fén, kosmetické zrcátko, potřebné koupelnové doplňky, župan a pantofle. Na pokoj je možné v případě zájmu přidat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během zámeckého pobytu si vychutnáte výběrovou polopenzi. Snídaně formou bohatého buffe po obě rána doplní na každý večeř 4chodové zámecké menu (předkrm, polévka, hlavní chod a dezert vše á la carte) v zámecké restauraci. Kulinářskému týmu restaurace velí šéfkuchař se zkušenostmi z vyhlášených restaurací. Restaurace se zaměřuje na francouzskou kuchyni a soustřeďuje se na přípravu pokrmů z čerstvých lokálních surovin, zdravé a poctivé přípravy a absolutního chuťového souladu jídel s podávanými nápoji. Zámecká letní terasa je oblíbeným místem pro odpolední čaj či grilování.

Lokalita
Zámecký hotel se nachází v okrese Praha západ, směrem na jih od hlavního města na konci Břežanského údolí v obci Dolní Břežany

Ostatní
Pobyt pro dva na renesančním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné 3 dny a 2 noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s výběrovou polopenzí je 6 400 Kč pro pár), přímo v zámeckém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty. Bodová hodnota: 600

cena: 14999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]