F4 Víkend pro novomanžele plný lahodného vína

Pokud patříte mezi milovníky vína, tak tento pobyt vás jistě osloví. Připravili jsme pro vás vydařené tři dny na vínu zaslíbené jižní Moravě. Čeká vás ubytování ve 4* hotelu, lahodná strava v čele s pětichodovou degustační večeří, vinné masáže nebo koupele ve víně, vstup do Vinného wellness centra na každý den pobytu a k tomu vinná degustace ve sklípku, snoubení mandlí s víny a další zajimavý program.

Zde je kompletní program pobytu Romantický víkend pro novomanžele plný lahodného vína: jak již bylo zmíněno tentokrát vás vypravíme do centra vinařství na jižní Moravě na Pálavu. Ubytování ve 4* hoteludoplníme o snídaně formou švédských stolů na každé ráno pobytu a jedno pětichodové večerní menu pro pár ve stylové hotelové restauraci .

Celá skladba balíčku je připravena ve spojení s vínem. Můžete se těšit na vinnou degustaci v tradičním jihomoravském sklípku během které se seznámíte s tradicí pěstování vína v regiónu. Dále vás jistě zaujme nevšední snoubení pálavských mandlí s přívlastkovými víny. A chybět nebude ani slíbený vinný relaxační program. Součástí pobytu je 2x relaxační vinná masáž zádové sestavy nebo 2x regenerační lázeň v červeném víně (volba procedur je zcela na vás). K tomu bude na každý den pobytu připraven 90 minutový vstup do Vinného wellness centra s whirpoolem, čtyřmi druhy saun, Kneippovou vinařskou stezkou, termolavicí a vinnými sprchami. A jako pozornost hotelu nebůže u vinného balíčku chybět láhev vybraného vína. Pojeďte si tedy vychutnat víno všemi smysly na prosluněnou Pálavu.

K Romantickému víkendu plnému lahodného vína lze doobjednat
K Romantickému víkendu plnému lahodného vína je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů - 2 500 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze a vstupu do vinného wellness - 3 200 Kč, 3) Welcome set - láhev sektu a květiny pro dámu na přivítanou - 950 Kč, 4) Pohoštění po příjezdu - láhev sektu doplněná o drobné pohoštění ovocem - 699 Kč, 5) Balíček Kouzlo vína - pro dámu koupel ve víně a pro pána originální vinná masáž lávovými kameny - 1 850 Kč, 6) Relax plus - pro dámu regenerační vinná masáž a pro pána reflexní masáž - 1 699 Kč, 7) Balíček Pálava Exklusive - pro pána originální vinná masáž lávovými kameny a pro dámu vinný peeling následovaný vinným zábalem - 2 290 Kč, 8) Doplatek za ubytování v luxusním mezonetovém apartmá na dvě noci - 2 000 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Nově vybavené pokoje 4* hotelu poskytují kvalitní ubytovací služby. Součástí každého pokoje je koupelna a WC, TV se SAT, telefon, WIFI připojením k internetu a elektronický zámkový systém.

Stravování
Během pobytu se můžete těšit na snídaně formou švédských stolů po obě rána a na jednu pětichodovou večeři formou menu ve stylové hotelové restauraci (večeře je standardně první večer pobytu a druhý večer pobyt je vinná degustace). Během pobytu vám bude k dispozici stylová restaurace s pestrou nabídkou tradičních českých specialit. V letních měsících ideálně poslouží i venkovní posezení s grilem.

Lokalita romantického víkendu
Jižní Morava - Pálava - Hustopeče

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v samém srdci jižní Moravy a jeho okolí Vám poskytne mnoho možností na zajímavé výlety. Zde nabízíme pro inspiraci několik variant: Lednicko-Valtický areál, který patří mezi světové dědictví UNESCO, CHKO Pálava, vodní nádrž Nové Mlýny, archeologická naleziště a muzeum ve Věstonicích či vinařské centrum Mikulov. Dále je možné se vypravit za poznáním či nákupy do metropolí sousedních států Bratislavy a Vídně.

Ostatní

Romantický víkend plný lahodného vína je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s se snídaní je 2500 Kč, s polopenzí a vstupem do vinného wellness je 3 200 Kč pro pár), přímo v hotelovém areálu se nachází kamerou monitorované parkoviště pro hosty (parkovné je zahrnuto v ceně pobytu), domácí mazlíček může spokojeně cestovat s vámi, hotel disponuje bezbariérovým pokojem i bezbariérovým přístupem.Bodová hodnota: 360.

cena: 8999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]