C15 Wellness pobyt na zámku v Praze

Wellness pobyt na zámku vám přináší ubytování v zámeckém hotelu v Praze doplněné o program zaměřený na wellness a relaxaci.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt na zámku v Praze: romantický novogotický zámek obklopený anglickým parkem vám poskytne stylové ubytování v pokojích v zámeckém stylu. Po příjezdu pro vás bude připraveno na pokoji lehké občerstvení. Na každé ráno pobytu si budete moci vychutnat snídani formou švédských stolů v zámecké restauraci (v případě zájmu není problém dokoupit polopenzi). Dále nebudou chybět chvíle příjemné relaxace v podobě privátního pronájmu vířivky v hotelovém balneo centru.

Chvilky relaxace jistě doplníte i o návštěvu centra Prahy, abyste si mimo zámeckého areálu mohli užít i mnoho možností na poznávní, kulturu či nákupy. Wellness pobyt na zámku vám nabídne nevšední zámecké ubytování, příjemnou relaxaci a to vše doplní o možnost návštěvy hlavního města.

K Wellness pobytu na zámku v Praze lze doobjednat
K Wellness pobytu na zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně - 3 900 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji - láhev výběrového vína nebo Prosecca a občerstvení pro pár - 999 Kč, 3) Degustační večer - degustační večeře v zámecké restauraci doplněná o vinnou degustaci - 3 200 Kč, 4) Degustační večeře pro pár lahodné degustační menu od zámeckého šéfkuchaře - 2 300 Kč, 5) Golfový kurz pro začátečníky - dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem - 3 200 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček - pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž - 2 600 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k Wellness pobytu na zámku v Praze doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Ve skladbě pobytu jsou snídaně formou švédských stolů na každé ráno. V případě zájmu je možné doobjednat polopenzi či využít nabídky degustačních menu v zámecké restauraci vedené šéfkuchařem Ondřejem Slaninou - protagonistou populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita pobytu na zámku
Praha - zámecký hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed anglického parku v Krči a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní
Wellness pobyt na zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 900 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi.

cena: 9999,- Kč za dvě osoby

Objednávka certifikátu

informace o kupujícím

emailem [?]
doporučeně ČP [?]
dobírkou ČP [?]
expres (kurýrem do 24h)[?]