Aktuálně

2.7.20 Nově se v naší nabídce můžete těšit na exkluzivní zámecký balíček na vychodní Moravě ve Slavičíně, kde si budete moci vychutnat ubytování přímo na zámku, zámeckou kuchyni i pestrý relaxační program.

23.5.20 Již za dva dny tzn. 25.5.2020 opětovně otevře velká většina hotelů z naší nabídky (některé mají termín otevření ještě posunut na později). Snad tedy doba virová budu už opravdu zdárně za námi a budeme moc rádi, když v nás opět vložíte svou důvěru a zvolíte si některý z našich pobytových balíčků. Tím, že cestování do zahraničí bude letos omezené tak věříme, že naše vlast bude víc než zajímavou náhradou a pro každého bude mít co nabídnout. Rádi vám s výběrem vhodných pobytů po ČR dle vašich představ pomůžeme.

24.4.20 Podle posledních informací je nově datum otevření hotelů stanoveno na 25.5. takže přesně za měsíc již opět bude možné plně využít naší nabídku. Samozřejmě pokud by došlo k jakékoliv změně tak Vám pobyt bezplatně přesuneme na později. Zároveň bychom rádi poděkovali všem zdravotníkům a osobám v první linii a na všechny volné poukazy objednané od 24.4. do 25.5. jim poskytneme slevu 1000 Kč.

16.4.20 Od 8.6.2020 budou opět fungovat všechny hotely z naší nabídky. Pevně věříme, že doba virová bude zdárně za námi a budeme se moc těšit, že vás opět vyšleme na vydařené pobyty po Čechách. Rezervovat pobyty na léto je možné už nyní (jelikož kvůli uzavírce hranic se mohou rychle plnit) a pokud by nastalo jakékoliv omezení tak termín samozřejmě bezplatně přesuneme. Tak vzhůru za krásami naší vlasti.

20.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - pokud máte rezervovaný pobyt na březnové a dubnové termíny (zatím na první polovinu dubna) tak nás prosím kontaktujte na 739 907 010, abychom prověřili situaci v danném hotelu a domluvili přesunutí rezervace na později - pokud je to možné poskytujeme standardně na využití pobytu dalších devět měsíců tzn platnost poukazů prodloužujeme do konce roku 2020. Snad bude brzy lépe - hodně síly všem.

12.3.20 Aktuální situace s ohledem na koronavir - i přes vyhlášený nouzový stav pobyty v hotelech prozatím probíhají bez jakýchkoliv změn (aktuální situaci neustále monitorujeme a pokud by došlo ke změně budeme ihned hosty, kterých se to týká informovat). Pokud máte objednávku na některý z blížících se termínů a nejste si jisti zda se pobyt uskuteční tak nás prosím kdykoliv kontaktujte.

5.3.20 Pokud jsou novomanželé milovníky vína tak je jistě potěší nový vinný pobytový balíček na jižní Moravě se vstupem do vinného wellness centra a se snoubením vín k degustační večeři. Bližší informace k pobytu naleznete zde.

1.1.20 Děkujeme za důvěru v roce 2019 a přejeme Vám úspěšné vykročení do roku s magickým číslem 2020.

2.12.19 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 20.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do vánoc. Pro zaslání emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objednávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

29.10.19volného poukazu na pobyt pro novomanžele při objednávce emailem poskytujeme nově i službu Obdrž hned, plať později - poukaz s propozicemi Vám zašleme společně s fakturou rovnou po provedené objednávce a následně máte pět dní na uhrazení faktury s tím, že už vše máte u sebe - pro využití stačí uvést do Zprávy pro příjemce heslo "Obdrž hned, plať později".

25.8.19 Vyšlete novomanžele na svatební pobyt přímo do zámeckého hotelu v Českém ráji. Ubytování na romantickém středověkém zámku s krásným výhledem na okolní skalní města jistě potěší každý novomanželský pár.

14.5.19 Darujte novomanželům romantický pobyt na zámku v Praze a dopřejte jim mimo luxusního zámeckého ubytování i výběrové degustační večerní menu či privátní relaxaci ve vířivce.

30.1.19 I v zimě ja na Hluboké krásně. Vypravte se na vydařenou Svatební cestu do  Hluboké nad Vltavou a vychutnejte si rekaxační masáže,vstup do wellness, lahodnou stravu i kvalitní ubytování.

2.1.19 Děkujeme vám za důvěru v roce 2018 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2019 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

4.12.18 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat dárkové poukazy na víkendové pobyty až do 24.12.. Pro doručení na dobírku je možné objednávat až do 21.12., kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi s garancí doručení do 22.12.. Pro zaslaní emailem (nejrychlejší, nejlevnější, nejjistější a nejjednodušší způsob) Vám budeme k dispozici až do 24.12. (pro nákupy na poslední chvíli i 24.12. po celý den) a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu letos nemůžete nestihnout. V případě dotazů na doručení i pro doladění objendávky prosím kdykoliv volejte naší nonstop linku 739 907 010.

18.11.18 Pokud vybíráte pobytový balíček jako vánoční dárek tak vám rádi doporučíme Volný poukaz, který umožní, aby si majitelé certifikátu mohli vybrat relaxační pobyt i termín přesně podle svého gusta. Platnost poukazů k vánocům samozřejmě počítáme až od 1.1.2019.

29.10.18 Ideální lokalitou na stylový novomanželský pobyt je historický Český Krumlov. Kvalitní ubytování, lahodnou stravu i mnoho možností na romantické procházky a poznávání krás tohoto města nabízí pobyt Svatební cesta do Českého Krumlova.

27.7.18 Darujte novomanželům oblíbený pobytový balíček s pestrým wellness programem v Karlových Varech. Lahodná strava, privátní vířivka i pestrá nabídka procedur jesou garancí vydařeného pobytu. Více informací k tomuto lázeňskému pobytu naleznete zde.

13.5.18 Nová skladba oblíbeného pobytu v Lednicko-Valtickém areálu bude jistě tím nejlepším dárkem pro novomanžele. Bližší informace naleznete přímo u Svatebního pobytu v Lednici.

25. 2.18 Využijte akční nabídku na výběrový pobytový balíček pro novomanžele v 5* wellness hotelu u zámku v Hluboké nad Vltavou.

23.12.17 Poklidné prožití svátků vánočních a po všech stránkách úspěšný rok 2018 vám přejí Svatebni-pobyty.cz.

25.11.17 Vyšlete novomanžele za romantikou do Českého Krumlova. Vyberte jim z nabídky pobytových balíčků at už na jednu noc nebo na celý víkend.

28.8.17 Vypravte novomanžele za poznáním krás naší země, komfortním ubytováním i lahodnou stravou do Kroměříže. Bližší informace neleznete přímo u pobytu Poznejte krásy Kroměříže.

29.6.17 5* zámecký pobyt pro novomanžele v jednom z nejluxusnějších hotelů v ČR bude jistě ideálním svatebním darem. Nyní je navíc v akční nabídce se slevou 2 000 Kč.

27.3.17 I v krásné přírodě Beskyd můžete nově objednat novomanžekům romantiký pobyt s ubytováním v hotelu ve stylu zámečku. Bližší informace naleznete přímo v pobytovém balíčku Svatební víkend v Beskydech.

8.2.17 Prožijte svátek sv. Valentýna na romantickém pobytu a vypravte se za krásami naší vlasti. Ke každému objednanému pobytu, který proběhne v rozmezí od 9.2. do 16.2. vám přidáme láhev sektu zdarma - stačí do objednávky uvést heslo Valentýn.

2.1.17 Děkujeme vám za důvěru v roce 2016 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v roce 2017 uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené svatební pobyty.

28.10.16 Stylový hotel přímo v zámeckém areálu a nově aktualizovaný pobyt s bohatým programem jsou garancí, že si balíček Zámecký pobyt pro novomanžele bude ideálním svatebním darem.

14.7.16 Vyšlete novomanžele na svatební cestu ve znamení vína na všechny způsoby. Na vínu zaslíbené Pálavě budou víno nejen degustovat, ale zároveň si vychutnájí vinné procedury i relaxaci ve vinném wellness centru.

24.3.16 Kde jinde se budou novomanželé cítit jako v pohádce než na Zámeckém pobytu v populární Hluboké nad Vltavou.

2.2.16 Vyzkoušejte jak si žila šlechta během pobytu na zámku. Náš partnerský portál se zaměřením na zámecké hotely vám nabídne stylové pobytové balíčky přímo v zámeckých sídlech.

3.1.16 Všem našim klientům děkujeme za důvěru v roce 2015 a přejeme úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené víkendové pobyty.

18.11.15 Svatební noc pro dva v Hluboké nad Vltavou s nově upravenou skladbou doplněnou o relaxační masáže si jistě získá každý novomanželský pár.

17.9.15 Darujte novomanželům pobytový balíček snů a vypravte je na Zážitkovou svatební noc do luxusního 5* zámeckého hotelu, kde je vše jako v pohádce.

1.8.15 Potěšte nejen nevěstu, ale i ženicha - darujte novomanželům Výběrový pobyt v pivních lázních.

10.6.15 Nový balíček Zámecký pobyt pro novomanžele v Praze Vás zavede na na romantický zámeček, kde mimo stylového ubytování bude připraven pestrý program s lahodnou stravou, wellness a relaxací.

16.5.15 Nový pobytový balíček Stylová relaxace v Beskydech jistě ideálně poslouží jako vydařený svatební dar pro novomanžele.

18.4.15 Jarní víkendy jsou jako dělané na romantické víkendy nebo zámecké pobyty z našich parnerských portálů, kde si jistě vyberete pobytový balíček přesně podle svého gusta.

12.3.15 Vypravte se na zážitkový pobyt do 5ti hvězdičkového zámeckého hotelu na Vysočinu. Zvýhodněný pobytový balíček s nadstandardním zámeckým ubytováním si Vás jistě získá. Více informací k pobytu pobytu naleznete zde.

16.1.15 Akce poštovné zdarma během ledna a února 2015. Při objednávce libovolného pobytu s doručením doporučeně ČP Vám nebudeme účtovat poštovné ani balné. Při objednávce pobytu je třeba uvést ve formuláři do Zprávy pro příjemce heslo "Poštovné zdarma".

29.12.14 Děkujeme Vám za využívání našich služeb v roce 2014 a přejeme Vám úspěšný vstup do roku nového. I v něm uděláme maximum, abyste s námi prožili vydařené svatební pobyty.

11.12.14 Letos, stejně jako každý rok jsme připraveni doručovat poukazy až do vánoc. Pro doručení ve fyzické formě je možné objednávat až do 23.12. 14h, kdy budeme předávat poslední zásilky kurýrovi, emailem k vytištění poukazu Vám budeme k dispozici i po celý den 24.12. a certifikát je u Vás do 10 min od objednání - takže koupi vydařeného pobytu od nás nemůžete nestihnout.

4.12.14 Platnost poukazu u pobytů, které jsou zakoupeny během prosince se počítá až od 1.1.2015, aby obdarovaní měli dostatek času na využití poukazu.

14.11.14 Nejširší nabídka se zaměřením na romantické víkendy je pro vás připravena na našem partnerském portálu Romantickevikendy.cz.

13.9.14 Svatební pobyt by měl být nezapomenutelný a proto v naší nabídce jsou balíčky jako Zážitková svatební noc na kouzelném zámku, který je garancí nevšedního pobytu pro novomanžele.

18.7.14 Pokud si chcete vychutnat opravdu stylovou svatební relaxaci, tak Vám rádi doporučíme pobytový balíček Luxusní svatební pobyt v Luhačovicích, který pravidelně získává top reference od našich klientů.

1.5.14 Vyzkoušejte zážitkový pobyt v hotelu, který získává za své služby ocenění i v celosvětovém srovnání a prožijte vydařený pobyt na 5* zámeckém sídle. Více informací naleznete přímo u Exkluzivního svatebního víkendu na 5* zámku na Vysočině.

15.3.14 Jako partneři portálu Virtuální adopce psů a koček žijících trvale v útulcích poskytneme každému kdo se zapojí libovolnou částkou do virtuální adopce slevu 333 Kč na jakýkoliv pobyt z celé naší nabídky.

5.2.14 Využijte slevu na Valentýnský víkend. Při objednávce libovolného pobytu na dvě noci na termín 14-16.2. napište do Zprávy pro příjemce heslo "Valentýn" a cena balíčku Vám bude ponížena o zamilovaných 444 Kč.

15.1.14 Ani v roce 2014 Vám nepřestaneme nabízet zajímavé pobytové balíčky. Nová verze oblíbené Gurmánské noci pro novomanžele v Táboře si jistě získá každého milovníka dobrého jídla.

31.12.13 Děkujeme Vám za důvěru v roce 2013 a přejeme Vám po všech stránkách úspěšný rok 2014. Pokud se i v příštím roce vypravíte poznávat krásy naší vlasti, tak budeme rádi, když se na nás opět obrátíte.

4.12.13 Darujte novomanželům zážitkový pobytový balíček s výrobou čokolády ve stylovém hotelu v malebných jižních Čechách. Bližší informace naleznete přímo u pobytu Víkend pro novomanžele s výrobou čokolády.

19.10.13 Český Krumlov bezpochyby patří mezi nejromantičtější místa naší země. Vypravte novomanžele do tohoto kouzelného města a dopřejte jim vydařený pobyt s pestrým wellness programem. Více naleznete přímo u balíčku Královský svatební víkend v Českém Krumlově.

25.9.13 Vyzkoušejte klienty nejlépe hodnocený pobyt za měsíc srpen a prožijte vydařený víkend ve stylovém hotelu v Táboře. Více informací naleznete přímo u Luxusního svatebního víkendu.

24.7.13 Tak to tu ještě nebylo - nejromantičtější svatební apartmán v originálním 6* hotelu v Žižkovské věži nad Prahou. Prožijte zde neopakovatelnou svatební noc!

18.5.13 Vyzkoušejte nové veselé poukazy na svatební pobyt a potěšte novomanžele originálním dárkem. Máme pro Vás připraven poukaz na První nesvobodný víkend a na Léčebný pobyt z ideálů

27.4.13 Nejširší nabídka se zaměřením na wellness víkendové pobyty je pro Vás připravena na našem partnerském webu. Pokud chcete prožít víkend plný relaxace tak zde si jistě vyberete.

4.3.13 Vyzkoušejte nový pobytový balíček a vypravte se na svatební cestu do Vysokých tater. Více naleznete přímo u Pobytu pro novomanžele ve Vysokých Tatrách.

4.2.13 V pestré nabídce svatebních pobytů si jistě vyberete i ten nejkouzelnější Valentýnský víkend. Jenom pozor svátek zamilovaných se již blíží!

17.11.12 Vyzkoušejte nový pobytový balíček plný relaxace Pohádkový wellness víkend a vypravte se prožít vydařené tři dny do oblíbeného wellness hotelu v Náchodě.

16.9.12 Prožijte svatební pobyt na zámku - vyberte si z naší nabídky originálních zámeckých pobytů na novém webu Zámecké hotely.

29.7.12 Na všechny naše svatební pobyty je možné čerpat prostředky z FKSP. Nenechávejte tedy zbyteně propadnou peníze z Fondu kulturních a sociálních potřeb a užijte si vydařený pobyt. Fakturaci rádi připravíme s Vašim zaměstnavatelem takže to budete mít úplně bez práce.

23.6.12. Prožijte neopakovatelný svatební pobyt díky novému pobytovému balíčku Romantická noc na pohádkovém zámku

7.5.12 Svatební pobyt může být i plný wellness procedur a relaxace. Pokud hledáte právě takový tak Vám nejlépe poslouží náš partnerský web WELLNESS VÍKEND kde jsou wellness balíčky hezky pohromadě.

9.4.12 Pokud si chcete vychutnat spíše dámskou jízdu tak Vám ideálně poslouží naše nabídka zaměřená na wellness pobyty pro ženy.

7.2.12 Valentýn je za dveřmi - jestlipak již máte romantický víkend pro svého partnera / partnerku? Využijte zvýhodněné mimosezonní ceny u našich pobytů a vypravte se na vydařený pobyt.

18.1.12 Pevně věříme, že si z naší stále rozšiřované nabídky originálních víkendových pobytů vyberete i v roce 2012.

25.11.11 Vyzkoušejte náš nový partnerký server s pobyty zaměřenými na wellness víkendy. Z pestré nabídky relaxačních pobytů si jistě vyberete.

20.10.11 Vyzkoušejte novou variantu svatebního pobytu na jednu noc na oblíbeném zámečku nedaleko Prahy.

27.8.11 Pojeďte si užívat do 5ti hvězdičkového zámeckého hotelu a vyzkoušejte novou verzi oblíbeného pobytu Pohádkový víkend na zámečku.

12.6.11 Nový partnerský web zaměřený na relaxační pobyty rozšíří nabídku balíčků i možnost Vašeho výběru. Vyzkoušejte i Vy některý z vydařených relaxačních pobytů.

20.4.11 Vypravte se na wellness víkend - pestrou nabídku pobytů naleznete na našem partnerském webu zaměřeném na wellness a relaxační víkendy.

2.12.10 Vánoce tu máme už za 22 dní a naše poukazy se pod stromeček výborně hodí! Pokud nechcete nechávat koupi poukazu k pobytu na poslední chvíli, rádi Vám budeme platnost certifikátu koupeného k vánocům již nyní počítat až od 1.1.2011. (stačí když uvedete heslo Vánoční dárek do Zprávy pro příjemce) Využijte tedy nákupu v klidu a vyhněte se zbytečnému předvánočnímu stresu.

1.11.10 Jedno z nejromantičtějších míst naší země Vám jistě připraví neopakovatelnou svatební cestu. Vypravte se do Českého Krumlova za romantikou a relaxací v novém pobytovém balíčku Královský víkend v Českém Krumlově.

22.9.10 Prožijte neopakovatelné tři dny se spoustou relaxace po boku svého parnera/partnerky v romantickém hotelu v oblíbených Luhačovicích v novém pobytovém balíčku Luxusní wellness pobyt v Luhačovicích.

20.8.10 Pokud sháníte pobyty se zaměřením na wellness a relaxaci tak Vám s radostí doporučíme web, který se na tento typ pobytových balíčků zaměřuje - vyzkoušejte náš partnerký server Wellness víkend

7.7.10 Dva nové pobyty rozšířili naší nabídku - nový balíček v populární Hluboké nad Vltavou a pobyt s relaxací v čisté přírodě Bílých Karpat.

6.6.10 Široký výběr relaxačních pobytů pro dámy naleznete na partnerkém webu Pobyty pro ženy.

7.5.10 Vypravte se s námi za spoustou relaxace do luxusního hotelu přímo pod tatranské štíty. Nový pobytový balíček Wellness pobyt v Tatrách si Vás zaručeně získá.

20.4.10 Pojeďte se seznámit s oblíbenými středočeskými lázněmi v novém pobytovém balíčku Poděbrady- Relaxační víkend.

6.2.10 Jestlipak už máte dárek na Valentýna? Co třeba nový pobytový balíček Romantický víkend na zámku s luxusním ubytováním a bohatým relaxačním programem...

11.1.10 Využijte akčního zvýhodnění některých pobytů na první měsíce v roce 2010. Více naleznete přímo u pobytových balíčků.

28.12.09 Děkujeme Vám za Vaší přízeň během roku 2009 a budeme se těšit, že se s námi vypravíte na wellness víkend i v roce příštím. Již nyní pro Vás chystáme nové pobytové balíčky.

13.12.09 Dárková balíčky expedujeme ČP do 22.12. Od 17.12. doporučujeme využít službu expres do 24 hodin. Osobně je možné zásilku vyzvednout v naší centrále až do 24.12. do 15.00.

3.12.09 Široký výběr pobytových balíčku z naší nabídky je možné využít i jako vhodný vánoční dárek. Balíček dodáváme v dárkovém balení takže je vše připraveno rovnou pod stromeček.

2.11.09 Výběrové ubytování a spousta relaxačních procedur v našich nejoblíbenějších lázních na Vás čeká v novém pobytovém balíčku Mariánské Lázně pro dva.

5.10.09 Výběrové ubytování na zámku a hlavně neopakovatelný gurmánský zážitek Vás čeká v novém pobytovém balíčku Gurmánský víkend na zámku.

3.8.09 Luxusní ubytování, lahodná strava, relaxace a to vše v prostředí kouzelného zámku je pro Vás připraveno v novém pobytovém balíčku Zámecký pobyt pro dva.

11.7.09 Luxusní noc pro dva v zámeckém hotelu Vás zavede na jedinečné místo a připraví Vám nezapomenutelné chvíle plné romantiky.

16.6.09 Víkend pro dva v Hluboké je nový pobytový balíček, který díky svému programu bude jednoznačně tím nejlepším dárkem pro novomanžele.

27.5.09 Milovnící vína určitě ocení nový pobytový balíček na víkendový pobyt nejen pro novomanžele s názvem Romantický víkend plný lahodného vína.

15.5.09 Jedinečnou atmosféru jednoho z nekrásnějších měst v ČR nejlépe poznáte díky novému pobytu Romantická noc v Českém Krumlově a nyní se slevou 500 Kč.

9.5.09 Lázeňský víkend Speciál je nový pobytový balíček, který nejen novomanželům dopřeje víkend plný hýčkání a relaxace.

3.5.09 Víkendový pobyt se zážitkem bude zaručeně patřit mezi ty nejlepší svatební dary jelikož nabízí kvalitní ubytování, relaxaci a neopakovatlný zážitek. Přesvědčte se sami přímo v sekci pobytů.

21.4.09 Kouzelná příroda, hrady a zámky Vás čekají, jak ze země tak z oblak v novém balíčku Víkend v Českém ráji s vyhlídkovým letem. Tak nač ještě čekáte?

14.4.09 Pojeďte relaxovat do Františkových Lázní v novém pobytovém balíčku s pestrou nabídkou procedur - Františkovy Lázně pro dva.

2.4. 09 Prožijte jedinečný víkend v zámeckém stylu, vychutnejte si spousty relaxace a romantiky v novém pobytovém balíčku, který Vás zavede do malebné Hluboké nad Vltavou - Wellnes víkend na zámku v Hluboké.

8.3.09 Vypravte se s námi na neopakovatelný víkend do Českého Krumlova v novém pobytovém balíčku Pohádkový Český Krumlov pro dva

23.2.09 Náš web se oblékl do nového kabátu avšak i nadále je jeho hlavním cílem nabízet pobyty pro dva na vybraných místech po celé ČR pro novomanžele a k výročí svatby. Pevně věříme, že úpravy webu pomohou pro Váš ještě lepší výběr.